KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15904077
nr 1590 4077
Oidentifierad konstnär. Signerad Duval, Bar, oramad. Olja på duk, 61x50 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 januari 2024
kl 19:35:41
12/1 13:48:35
100 kr
13/1 14:01:44
Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.
All världens barn (Lisa Larson)